NIEZALEŻNA  INICJATYWA  SAMORZĄDOWA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW


Igor LEŚNIAŃSKI

kandydat do Rady Miejskiej Gminy Mirsk
okręg wyborczy nr 8

lat 21, student

 Od urodzenia mieszkam w Mirsku. Aktualnie jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Od najmłodszych lat udzielałem się społecznie, czy to w szkole, będąc kilkukrotnie jej przewodniczącym począwszy od podstawówki na Liceum kończąc, czy też poza nią. Zaowocowało to miedzy innymi wybraniem mnie na Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Powiatu Lwóweckiego w latach 2014-2015. Moje ambicje i chęć działania co roku nakazywały mi podejmować coraz to nowsze wyzwania, dlatego kiedy dostałem się na studia postanowiłem dołączyć do Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

  Doświadczenie zdobyte tam, na szczeblu uczelnianym, jak również krajowym, zapewne ułatwi mi pracę nad różnego rodzaju projektami bądź pozyskiwaniem potrzebnych do tego celu funduszy. Obecnie dołączyłem, również do nowo powstającego Stowarzyszenia Karkonoskiego Patrolu Medycznego.

   Zależy mi na bezpieczeństwie i aktywnej formie spędzania czasu dzieci oraz dorosłych. Pomysłów w mojej głowie na te cele jest bardzo dużo. Młodzi ludzie często nie są doceniani, nie bierze się ich zapału, ambicji ani charyzmy pod uwagę, zapewne dlatego że ich doświadczenie nie jest duże, jednakże warto dać im szanse, a na pewno pokażą na co ich stać.

   Moim hobby jest sport, jednak najbardziej z wszystkich dyscyplin interesuję się piłką nożną oraz strzelectwem.

  Moimi najważniejszymi celami do zrealizowania w przyszłej kadencji Rady to budowa siłowni plenerowej w Rębiszowie oraz miejsca spotkania ogólnodostępnego dla mieszkańców.